رفتن به نوشته‌ها

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک

با وجود اینکه تهران به عنوان بزرگترین شهر ایران شناخته شده است و لازم سات در اغلب مناطق آن مراکز مجاز تعمیر وسایل برقی احداث شود تا شهروندان به مشکل برنخورند، نمایندگی تعمیرات پاناسونیک در شمال تهران تیمی از تکنسین های متخصص را برای ارائه خدمات زیر در نظر گرفته است:

1-   نگران جابجایی وسیله نباشید.

اگر وسیه برقی سنگین بوده و یا فرصت کافی برای مراجعه حضوری به مرکز را ندارید، کافی است با نمایندگی تماس گرفته و یا به صورت آنلاین، خرابی را گزارش کنید. از این پس مسئولیت تمامی امور با ما بوده و تعمیرکار در اولین فرصت با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه می کند.

2-   به مشتریان گارانتی تعمیرات تحویل می دهیم.

برای اینکه ثابت کنیم کیفیت کار در این نمایندگی بسیار عالی و در حد استاندارد است، تکنسین های خود را موظف کرده ایم تا ضمانت نامه تعمیرات به شما تحویل دهند.

3-   هزینه تعمیرات بسیار مناسب محاسبه می شود.

با هدف کاهش هزینه نهایی، گارانتی وسیله را به عنوان معیار تخفیف در نظر گرفته ایم منوط به اینکه دارای تاریخ اعتبار باشد. همچنین لازم به ذکر است که هزینه ها براساس قیمت تصویب شده در اتحادیه محاسبه می شود که با بررسی فاکتور می توانید از صحت آن مطمئن شوید.

4-   ما از قطعات اصل برای تعمیر استفاده می کنیم.

البته تکنسین های ما سعی می کنند قطعات معیوب را تعمیر کنند چون در این صورت هزینه نهایی کمتر خواهد شد اما اگر با این حال مجبور به تعویض برخی از قطعات شویم، به شما تضمین می دهیم که از انواع ارجینال دارای ضمانت نامه استفاده شود.

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک در مرکز تهران تحت شرایط استاندارد و به کمک تکنسین ها و کارشناسان ماهی و حرفه ای، شرایطی کاملا استاندارد را برای تعمیر هر کدام از وسایل برقی این برند فراهم می کنند. کافی است به صورت تلفنی و یا با ثبت درخواست به صورت آنلاین، مشکل را گزارش کنید.

برند پاناسونیک سالیان طولانی است که در زمینه تولید انواع لوازم برقی خانگی فعالیت می کند و تولیدات باکیفیت و همچنین ارائه خدمات پس از فروش باعث شده است که بتواند جایگاه خوبی را در میان رقبای کاری خود به دست بیاورد. پاناسونیک به منظور حمایت از تولیدات خود و همچنین جلب اعتماد مشتریان، مرکز های تعمیرات را در شهرهای مختلف کشور راه اندازی نموده است و من جمله می توان به نمایندگی تعمیرات پاناسونیک در تبریز اشاره نمود که کلیه خدمات را همراه با گارانتی به مشتریان ارائه می کند.

تحت نظر نمایندگی تعمیرات پاناسونیک در کرج شما با خیال آسوده میتوانید تعمیر انواع وسایل برقی این برند را به تعمیرکارن حرفه ای و متخصص بسپارید. به شما اطمینان می دهیم که وسیله را همانند روز اول با همان کارایی تحویل خواهید گرفت.

منبع : http://panasonicfixer.com/

منتشر شده در معرفی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.