رفتن به نوشته‌ها

4 راه برای ایجاد شبکه در طراحی وب

از هر طراحی س Askال كنيد تا آنها به شما بگويند كه مرحله طوفان فكري و مفهوم سازي مهم ترين بخش فرآيند طراحي است. هر طراحی عالی با یک ایده شروع می شود ، و این نه تنها در مورد طراحی آرم یا تصویر بلکه در مورد طراحی وب نیز صدق می کند.

چه محصول نهایی شما یک سند فتوشاپ باشد یا HTML و CSS ، شما همیشه باید از یک wireframe شروع کنید – یک چارچوب تصویری که طرح بندی مطالب ، عناصر رابط و سیستم ناوبری را نشان می دهد. هنگامی که عملکرد طراحی خود را به مشتری نشان می دهید ، به آنها گزینه هایی برای انتخاب می دهد. این می تواند باعث صرفه جویی در وقت قبل از سرمایه گذاری در یک نسخه شود.

4 روش زیر برای ایجاد شبکه در قالب وب ، برخی از بهترین تکنیک ها و نرم افزارهای موجود برای کمک به شروع پروژه بعدی شما هستند.

مداد و کاغذ
آن را مدرسه قدیمی نگه دارید. علی رغم همه پیشرفت های اخیر ما در زمینه فناوری ، بسیاری از طراحان ترجیح می دهند ایده های خود را با طرح قدیمی طراحی کنند. با استفاده از مداد و کاغذ ، آسان است که یک طرح را حل کنید که مشکلات سازماندهی هر صفحه را حل می کند.

طرفداران:

سرعت
سادگی
خلاقیت
موارد منفی:

تولید مثل / به اشتراک گذاری مشکل است
ممکن است مردم فکر کنند شما یک “طراح طراحی” هستید
MockingBird

این نرم افزار تحت وب با کاربرد آسان به نام MockingBird برای ساخت ماکتهای سریع و کاربردی وب سایت بسیار مناسب است. این یک رابط کاربری بصری پر از عناصر وب از پیش ساخته شده است و به شما امکان می دهد صفحات را به هم پیوند دهید. علاوه بر این می توانید با اعضای تیم یا مشتری خود به طور مشترک روی یک پروژه کار کنید.

طرفداران:

از طریق مرورگر روی هر دستگاهی کار کنید
امکان پیوند دادن صفحات
همکاری آسان
رایگان / مقرون به صرفه
موارد منفی:

گزینه های محدود برای سبک سازی مسخره کردن
برای کار در بیش از دو پروژه باید به نسخه پولی ارتقا دهید
نمودارهای SimpleDiagram
حدس زده اید SimpleDiagrams بسیار ساده است! استفاده از آن آسان و سرگرم کننده است.

رابط کشیدن و رها کردن باعث می شود که ساختن ماکت های اساسی در کنار هم قرار گیرد. گزینه های مختلفی برای سبک / پس زمینه وجود دارد و ذخیره کار به عنوان .png آسان است بنابراین می توانید آن را برای مشتری خود ایمیل کنید یا در 99 طرح بارگذاری کنید. در حالی که این برنامه عملکرد عمیق برخی دیگر از برنامه های قاب بندی سیم را ندارد ، اما به نظر نرم و نرم می رسد و قطعاً از بازی با آن لذت خواهید برد.

این ماکت را برای یک طراحی وب پاسخگو که در عرض چند ثانیه انجام داده ام ، بررسی کنید:

طرفداران:

سرگرم کننده
در همه سیستم عامل های Mac ، Windows ، Linux سازگار است
سبک دستی کشیده
موارد منفی:

قابلیت محدود
خرید پس از آزمایش مورد نیاز است
iMockups
اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که آیپد داشته باشید ، ممکن است بخواهید طوفان فکری و ایده پردازی طراحی خود را از راحتی کاناپه خود با یک برنامه بصری iMockups امتحان کنید.

ویژگی ضربه محکم و ناگهانی به شبکه امکان ترازبندی کامل پیکسل ها را امکان پذیر می کند. به راحتی می توانید فایل های قابل ویرایش را با مشتری های خود به اشتراک بگذارید یا به یک قالب جهانی مانند .png یا .jpg صادر کنید.

طرفداران:

با iPad خود کار کنید
عملکرد ضربه محکم و ناگهانی به پیکسل
نتایج حرفه ای با یک رابط سرگرم کننده
موارد منفی:

فقط برای iPad موجود است

99designs.com/blog/tips/4-ways-to-wireframe-web-designs/

منتشر شده در آخرین ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.