رفتن به نوشته‌ها

بیکران صنعت

بیکران صنعت

به طور کلی سنگ شکن هایی که برای خردایش سنگ های کوچکتر از 5 سانتی متر مربع بکار میروند، بازدهی بسیار بیشتر و در عین حال ظرفیت تولید کمتری از مدلهای دیگر سنگ شکن ها دارند. به این سنگ شکن ها با عنوان ماسه ساز اشاره میشود، زیرا اندازه مصالح تولید آنها در حد ماسه است. دستگاه ماسه ساز دوطرفه یکی از ماسه ساز های معرفی شده است که عملکردی بسیار شبیه به سنگ شکن ضربه‌ای کوبیت دارد ولی به هر حال تفاوت‌های بین این دو دیده می‌شود که همین موضوع بر روی عملکرد آن‌ها تأثیر خواهد گذاشت. در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با کارایی دستگاه ماسه ساز دوطرفه آشنا کنیم.

پیشرفت علم و تکنولوژی همواره به بشر کمک کرده است و اکنون انسان می‌تواند با استفاده از تجهیزات به روز و کاملاً مدرن به بهترین شکل ممکن از منابع طبیعی استفاده کند. برای مثال با ابداع تجهیزات مربوط به خردایش سنگ‌ها، فرآیند استخراج معادن امروزه به راحتی انجام می‌گیرد. به خصوص اینکه در گذشته هزینه استخراج و خردایش سنگ ها بسیار زیاد بود ولی امروزه به دلیل استفاده از دستگاه‌های سنگ شکن میزان نیاز به نیروی کار به صورت مستقیم پایین آمده و هزینه های تولید کاهش می‌یابد‌. برای مثال دستگاه ماسه ساز خرگوشی یکی از تجهیزاتی است که در این راستا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی‌های دستگاه ماسه ساز خرگوشی آشنا کنیم.

زمانی که فرآیند خردایش سنگ‌ها و کانی‌ها به اتمام می‌رسد، اکنون مرحله دانه‌بندی آغاز خواهد شد. باید از تجهیزاتی استفاده کنیم که ذرات سنگ و کانی را براساس اندازه دسته‌بندی می‌کنند تا بتوانیم به صورت بهینه از این ذرات خرد شده بهره ببریم.  برای این منظور به دستگاه سرند یا دستگاه دانه بندی سرند نیاز داریم. در این مطلب در مورد ویژگی‌ها و قابلیت‌های دستگاه سرند صحبت خواهیم کرد. با بیکران صنعت همراه باشید.

منبع : https://bikaransanat.com/

منتشر شده در معرفی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.