رفتن به نوشته‌ها

10 بهترین طراح تبلیغات مستقل برای استخدام در سال 2021

advertising illustration

 

تا زمان ظهور چیزهای جدید ، تبلیغات وجود خواهد داشت. بهترین طراحان تبلیغات بسیاری از جنبه های یک پروژه را دستکاری می کنند. مهمترین جنبه ها شامل تولید یک استراتژی تبلیغاتی منحصر به فرد ، استفاده از تایپوگرافی برجسته و تصاویری به یادماندنی با کنتراست جذاب ، سلسله مراتب و ثبات مناسب برای گره زدن همه چیز با یکدیگر است. هدف نهایی در اینجا ارائه پیام است ، شاید شامل یک عبارت یا شعار باشد ، که بلافاصله توجه مخاطب شما را جلب می کند. ساده به نظر می رسد ، درست است؟

تصویر تبلیغاتی
تبلیغات عالی به مردم اجازه می دهد تا آنچه شما ارائه می دهید بدانند. تصویرگری توسط OrangeCrush.
در واقع طراحی تبلیغات ، یک حوزه فوق العاده پیچیده از بازاریابی است. کار با یک طراح تبلیغات حرفه ای مهم است زیرا این تخصص برای اجرای رویکردهای بین رشته ای به آموزش ، مهارت و تجربه جدی نیاز دارد. چگونه دیگر می توان تبلیغات و تبلیغات در مورد محصولات و خدمات پیچیده را از طریق ارتباطات بصری و کلامی برتر انجام داد؟ طراحان در مورد موثرترین راه های ارتباط با مخاطبان مورد نظر خود تحقیق می کنند و بر اساس آن استراتژی هایی را برای ایجاد کمپین های موفق تدوین می کنند.

دون دراپر یک بار گفت ، “آن را ساده ، اما قابل توجه کنید.” تبلیغات خوب طراحی شده مشتریان را به ماندن و ادامه بازگشت ترغیب می کند. یک تبلیغات مزایای یک محصول یا خدمات را به نمایش می گذارد و از طریق طراحی گرافیکی قدرتمند ، وقتی ساده ، اما قابل توجه است ، با موفقیت اجرا می شود.

استخر مستقل طراحی بسیار عمیق است ، اما ما طراحان تبلیغاتی مورد علاقه خود را برای استخدام جمع کرده ایم که کارهای خیره کننده ای را به نمایش گذاشته اند.

چگونه بهترین طراحی تبلیغاتی را بدست آوریم

اکثر افراد با مفهوم استخدام یک طراح مستقل آشنا هستند ، اما چگونه مناسب را پیدا می کنید و بهترین نتیجه ممکن را می گیرید؟

شما می توانید با مرور پروفایل های طراح و یافتن طراح مناسب برای سبک ، بودجه و نام تجاری خود ، یک طراح مناسب برای طراحی تبلیغات خود پیدا کنید. به شخصیت موجود برند و چگونگی تناسب طراح آینده خود در آن فکر کنید. شما قادر خواهید بود آنچه را که نیاز دارید بهتر توصیف کنید تا طراح براساس نیاز شما آگهی ایجاد کند. اگر قبلاً ایده مشخصی در مورد آنچه برای دنبال کردن یک کارزار انتخاباتی دنبال می کنید ، ایده آل است.

گرچه استخدام مستقیم طراح تبلیغات مستقل قطعاً یک گزینه است ، اما تنها گزینه شما نیست. اگر برای ارائه ایده های طراحی به کمک نیاز دارید یا می خواهید قبل از تعهد به همکاری با یکی از کارهای طراحان مختلف ، کار میزبانی یک مسابقه طراحی را در نظر بگیرید.

درباره مسابقات طراحی تبلیغات بیشتر بیاموزید ->
ما برای هر کسی که می خواهد با ایده پردازی کمک کند و احساس می کند قبل از متعهد شدن به یک سبک مختلف ، مهم است که یک مسابقه طراحی را پیشنهاد دهد ، پیشنهاد ما می شود.

اما اگر در حال حاضر دید واضحی از آنچه می خواهید تبلیغات شما به نظر برسد ، صدا و احساسات شما باشد ، انتخاب یک فریلنسر و کار مستقیم با آنها راهی سریعتر برای تکمیل پروژه شما است.

10 بهترین طراح تبلیغات مستقل برای استخدام در سال 2021

چگونه اینها را به عنوان برترین طراحان تبلیغات انتخاب کردیم؟

 

ما می دانیم که طراحی تبلیغات برای درست شدن مهم است زیرا یک تبلیغ مستقیماً بر مشتری و مشتری شما تأثیر می گذارد و همچنین بر میزان موفقیت محصول یا خدمات شما تأثیر دارد. چه کسی می تواند لب به لب “Got Milk” را فراموش کند؟ کمپین یا پیام توانمندسازی همیشه از طریق # دختر دوستانه تنظیم می شود؟ تبلیغات به یک دلیل به یادماندنی هستند و این همان چیزی است که ما هنگام انتخاب طراحان این لیست جستجو کردیم:

1. کیفیت طراحی
طراحی تبلیغاتی سفر رنگارنگ
یک طرح مبارزات تبلیغاتی سفر و سرگرم کننده توسط SlowShow Design
هنگامی که یک طراح به 99 طراحی می پیوندد ، یک متخصص از تیم ما نمونه کارهای آنها را مرور می کند و فکر مفهومی ، اجرای فنی و دانش اصول طراحی را در کار آنها مشهود می داند. در صورت پذیرش طراح ، یکی از سه سطح به آنها اختصاص داده می شود:

سطح بالا
سطح متوسط
سطح ورود
این سطح در نمونه کارهای طراح نمایش داده می شود ، بنابراین به راحتی می توانید ببینید آیا با شخصی با تجربه زیاد و خردکن طراحی کار می کنید یا کسی که در حال ظهور است.

2. تجربه طراحی آگهی
نوع خاصی از جذابیت باید در پس یک کمپین تبلیغاتی برای یک نام تجاری وجود داشته باشد تا مشتریان جدیدی جذب کند ، افراد زیر را ایجاد کرده و درآمد کسب کند. در حالی که همه ما به طریقی یا دیگری در معرض تبلیغات بوده ایم ، انجام یک کار خوب از یک طراح حرفه ای لازم است. درست مانند نوشتن شعر یا پایان نامه دانشگاهی به آموزش ، مهارت و تخصص نیاز است ، همین ایده در طراحی نیز اعمال می شود.

دنیای تبلیغات به شدت تغییر کرده و هر روز تغییر می کند. طراحان تبلیغاتی که بر روی جو متغیر همیشه متمرکز هستند ، کسانی هستند که قادر به ایجاد کمپین های ماندگار هستند. علاوه بر بررسی کیفیت کلی ، ما به طور خاص هر طراح موجود در این لیست را مورد بررسی قرار دادیم تا مطمئن شویم که آنها در طراحی تبلیغات تجربه و تخصصی دارند.

3. حرفه ای بودن

مطمئناً شما فردی با مهارت طراحی را می خواهید ، اما همچنین یک طراح تبلیغ را می خواهید که در تمام مراحل کار با شما ارتباط برقرار کند ، به موقع ارائه دهد و به طور کلی کار با او خوب است. بنابراین ما برای اطمینان از اینکه همه طراحان تبلیغاتی پیشنهادی ما در زمینه خدمات و همچنین طراحی حرفه ای هستند ، تجربیات گذشته مشتری را در نظر گرفتیم.

آیا آماده استخدام یک طراح تبلیغاتی مستقل شگفت انگیز هستید؟

نیاز به یک طراح باتجربه بیش از هر زمان دیگری مهم است ، زیرا تبلیغات تقریباً در همه جنبه های زندگی ما خونریزی می کند. یک طراح تبلیغات حرفه ای قصد و اراده و استراتژی های موفقیت آمیز را به میز می آورد تا محصول ، مارک یا ایده شما را در مقابل مخاطبان مورد نظر خود قرار دهد. مخاطبان شما خواه طیف گسترده ای باشند و خواه توده ها ، طراحان آگهی از مهارت (و قدرت!) برخوردار هستند تا بتوانند با وضوح آنها را متقاعد کنند.

اکنون که موارد مورد علاقه خود را معرفی کردیم ، اگر این ده طراح تبلیغ را زانو زنبورهای زنبور عسل نمی دانستید ، ارزش دارد که وقت خود را صرف جستجوی آن تطابق کامل کنید.

https://99designs.com/blog/designers/best-advertising-designers/

منتشر شده در آخرین ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.